Főnök, ez itt 20 ezerrel kevesebb…

Két kolléga beszélget ebédszünetben.
– Képzeld, tegnap végre összeszedtem a bátorságomat, és bementem a főnökhöz fizetésemelést kérni.
– Na és? Mit szólt?

– Elég hosszú beszélgetés volt… de végül kompromisszum született.
– Tényleg? És milyen?

A férfi sóhajt egyet:
– A fizetésem nem emelkedik… én meg cserébe maradhatok.