Egy szőke nő autózik az országúton

Egy szőke nő autózik az országúton. Feltűnően lassan kb 21 km/h-val halad, feltartva rengeteg autóst, ezért egy rendőr félreállítja.
– Jó napot, hölgyem! Megkérdezhetem, miért megy ilyen lassan?
– Persze – mosolyog a szőke. – Azért, mert ki volt írva, hogy a tábla szerint itt 21-gyel kell menni.
A rendőr elfojt egy mosolyt:
– Hölgyem, az nem sebességkorlátozás volt. A 21-es út számát látta.
– Tényleg? – csodálkozik a nő. – Elnézést, akkor legközelebb gyorsabban megyek.
A rendőr ekkor észreveszi, hogy az utasok hátul halálsápadtan ülnek, egyikük remeg, a másik a kapaszkodót szorítja.
– És megkérdezhetem, miért néznek ki ennyire rémülten az utasai?
Mielőtt a szőke válaszolhatna, hátulról megszólal egy elgyengült hang:
– Mert… most kanyarodtunk le a 262-es útról…
