Légyszi tedd ezt a fagolyót a szádba!

+1 VICC
Egy férfi beül a borbélyhoz egy sima hajvágásra és borotválásra. A borbély láthatóan szeret beszélgetni munka közben.
– Na és mivel foglalkozik? – kérdezi vidáman.
Csakhogy annyira a beszélgetésre figyel, hogy közben egy pillanatra megcsúszik a borotva.
– Hoppá, bocsi… egy kicsit megvágtam.
A férfi csak bólint.
Pár perc csend után a borbély újra próbálkozik:
– És vannak gyerekek?
De megint nem figyel eléggé, a borotva ismét felsérti a vendég arcát.
– Elnézést, ez most megint rosszul jött ki…
A férfi továbbra sem túl beszédes.
Újabb pár perc telik el. A borbély érzi, hogy valahogy fenn kell tartani a társalgást.
– Mondja csak… járt már nálunk korábban?
A férfi sóhajt egyet:
– Nem. A karomat a háborúban veszítettem el.
