Veled meg mi van, miért sírtál?

+1 VICC:
Kiskacsa úszik a tavon és sír. Odamegy hozzá a krokodil és megkérdi:
– Miért sírsz kiskacsa?
– Mert nem tudom ki vagyok és mi vagyok…
– Ó, hát ez egyszerű: sárga csőr, sárga tollak, úszóhártya – kacsa vagy!
– Szupi! Kacsa vagyok! – örül a kiskacsa.
– És te mi vagy?
– Találd ki! – mondja a krokodil.
– Hmm, hosszú farok, rövid lábak, nagy száj, bőrdzseki … olasz vagy!?
